Buhalterinės paslaugos kaina

Mūsų teikiamos buhalterinės paslaugos kaina kiekvienu atveju priklauso nuo to, kokios buhalterinės paslaugos yra užsakomos, taip pat kokios yra įmonės buhalterijos paslaugos apimtys, t.y. įmonės dydis, veiklos sritis, darbuotojų skaičius, apskaityti reikalingų dokumentų skaičius, ar yra papildomai automobilių lizingas, ilgalaikio, trumpalaikio turto apskaita ir kt. Pagal tai nustatoma apskaitos kaina.

Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos atliekamos vadovaujantis įmonių finansinės atsakomybės įstatymu bei buhalterinės apskaitos įstatymu, o teikiamos paslaugos atliekamos skaidriai bei kokybiškai ir atitinka visus verslo apskaitos standartus.

Teikiame apskaitos paslaugas nuo pirminių apskaitos dokumentų tvarkymo iki finansinės atskaitomybės sudarymo bei kitų reikalingų finansinių ataskaitų rengimo ir teikimo. Teikiame mokesčių konsultacijas įmonėms bei savarankiškai dirbantiems ar kitiems privatiems asmenims, taip pat finansines konsultacijas įmonės finansavimo šaltinių paieškos, paskolų portfelio optimizavimo, lizingo ar kitais finansavimo / refinansavimo klausimais, teikiame tarpininkavimo paslaugą.

Norėdami sužinoti, kokia yra buhalterinės paslaugos kaina Jūsų įmonei, užpildykite užklausos formą.

Atkreipiame dėmesį, kad buhalterinių paslaugų kaina gali skirtis, priklausomai nuo to, kokias sąlygas buhalterinių paslaugų įmonė nustato. Tačiau verta žinoti, kad nuo to nesikeičia nei buhalterinės apskaitos politika, nei buhalterinės apskaitos principai, tačiau būtina pasidomėti paslaugas teikiančios įmonės atsiliepimais, klientų pasitenkinimu, kokybės politika, na ir be abejonės - bendravimas turėtų būti paprastas, lengvas ir aiškus.

Dažniausiai mažoms bei vidutinėms įmonėms kyla klausimas, geriau apsimoka samdyti buhalterį ar buhalterinės apskaitos įmones. Tam galite preliminariai pasiskaičiuoti buhalterio darbo vietos kaštus, t.y. atlyginimas, mokesčiai valstybei, taip pat neužmirškite, kad buhalterinės programos mažoms įmonėms taip pat reikės. Kuomet lyginama buhalterinių paslaugų įmonės ir nuosavo buhalterio darbo valandos kaina bei visos darbo vietos įrengimas, kitaip sakant - kiek kainuoja buhalterio paslaugos įmonėje. Mažoms įmonėms buhalterinių paslaugų kaina, perkant paslaugą iš apskaitos paslaugos tiekėjo dažniausiai pasirodo finansiškai palankesnė. Klientui taip pat nereikia rūpintis nei buhalterinės apskaitos programa, nei darbo vietos įrengimu buhalteriui, o buhalterinės apskaitos tvarkymas netampa galvos skausmu įmonės vadovui.

Parašykite mums laišką