JA&CH - Konsultacijos.

UAB „JA&CH konsultacijos“ yra tarptautinės Estijoje įsikūrusios apskaitos paslaugas ir finansų bei mokesčių konsultavimo verslui paslaugas teikiančios įmonių grupės - CH Konsultatsioonid dalis Lietuvoje. Mūsų klientai - tiek mažos įmonės – „startuoliai“, tiek didelės kompanijos.

Mūsų bendrovės stiprybė – sukaupta daugiau nei 10 metų ekspertinė atskirų šalių finansų apskaitos patirtis, mokestinės sistemos bei verslo įstatymų žinios, bendradarbiaujant su įvairiomis Lietuvos, Estijos ir Suomijos įmonėmis. Ši ilgametė patirtis mums leidžia teikti išsamias ir profesionalias konsultavimo paslaugas įmonių steigimo, mokesčių ir finansų šiose šalyse klausimais. Gerai išmanydami konkrečios šalies įstatymus, savo paslaugas teikiame įmonėms, planuojančiomis steigti ar plėtoti savo verslą ne tik Lietuvos, bet ir Estijos ar Suomijos rinkose, padedame naujoms įmonėms išspręsti apskaitos, mokesčių ar finansavimo paieškos klausimus šiose šalyse.

Mūsų pranašumas – tarptautinės apskaitos, mokesčių sistemos bei kitos finansinės konsultacijos verslui estų, rusų, suomių bei anglų kalbomis.

UAB „JA&CH konsultacijos“ bendrasavininkė ir vadovė Jurgita Adomaitienė - finansų ekspertė verslo klausimais Lietuvoje.

Profesionalus atstovavimas

Orientacija į situaciją

Inovacijos verslui

team image

Vadovė, Jurgita Adomaitienė

Jurgita Adomaitienė yra įgijusi apskaitos ir finansų magistro laipsnį bei turi sukaupusi per 20 metų profesinę patirtį finansų srityje. Daugiau nei 15 metų dirbusi bankų srityje su verslo klientais - konsultuojant, sprendžiant verslo kreditavimo klausimus, ieškant finansavimo šaltinių, analizuojant įmonių finansus ir padedant įgyvendinti naujus įmonių verslo palnus. Vėliau dirbo Lietuvos bei užsienio kapitalo gamybos įmonėse, buvo atsakinga už finansų ir apskaitos skyrių veiklą, įmonės ir finansų procesų standartizavimą ir optimizavimą, kasdienių procesų koordinavimą nuo pirminių dokumentų suvedimo, mokesčių deklaravimo iki finansinės atskaitomybės išpildymo bei gamybinės įmonės atsargų apskaitos procesų optimizavimą. Gilino žinias apie tarptautinius apskaitos standartus ir įgijo daug patirties tarptautinėje finansų ir mokesčių srityje.

Šiandien šios patirtys leidžia teikti kokybiškas apskaitos paslaugas, išsamias konsultacijas verslo plėtros finansavimo klausimais, analizuoti, numatyti kliūtis bei suteikti klientams išskirtines paslaugas Lietuvoje.

Skaičiai kalba už save

10 +

metų patirtis

1000 +

sugrąžintų mokesčių per mėnesį

600 +

Patenkintų klientų

15000 +

išsiunčiamų sąskaitų per mėnesį