Kokia yra Jūsų teikiamų apskaitos paslaugų kaina?

Visai atvejais parengiame individualų paslaugų paketą pagal kliento poreikius. Todėl kiekvienas klientas moka tik už tas paslaugas, kurias jam suteikiame. Kaina priklauso nuo to, kokio dydžio yra įmonė, kokios yra apskaitos dokumentų apimtys, kiek įmonėje dirba darbuotojų, kokia įmonės veiklos sritis bei kiti specifiniai poreikiai.

Kokie didžiausi privalumai renkantis mūsų buhalterinės apskaitos įmonę?

Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos vadovaujantis įmonių finansinės atsakomybės įstatymu bei buhalterinės apskaitos įstatymu, atliekamos skaidriai bei kokybiškai ir atitinka visus verslo apskaitos standartus. Privalumai: Už paslaugas mokate priklausomai nuo apskaitos dokumentų apimčių, darbuotojų skaičiaus ir kitų veiksnių. Gaunate kokybę, pasižyminčią aukšto lygio kompetencija. Gaunate profesionalias nemokamas konsultacijas realiuoju laiku. Buhalterines paslaugas teikianti įmonė neserga bei neišeina atostogų, jos nereikia papildomai motyvuoti ar skatinti.

Kokias dar paslaugas teikia mūsų įmonė?

Be buhalterinės apskaitos paslaugų, taip pat atskirai teikiame darbo užmokesčio, personalo apskaitos paslaugas, įmonių steigimo paslaugas. Taip pat finansines konsultacijas mokesčių ir verslo klausimais.

Koks yra mūsų įmonės pranašumas prieš kitas įmones?

Esame tarptautinė įmonė, teikiame apskaitos paslaugas ir konsultacijas mokesčių ir verslo klausimais ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje bei Suomijoje. Bendradarbiaujame su įmonėmis, kurios planuoja steigti ar plėtoti savo verslą šiose šalyse, konsultuojame ir pasirūpiname šių juridinių vienetų buhalterine apskaita.
Estijoje: uždaroji akcinė bendrovė (OÜ), akcinė bendrovė (AS), savarankiškai dirbantis asmuo (FIE), daugiabučių bendrija (KÜ), pelno nesiekianti asociacija (MTÜ), fondas (SA).
Suomijoje: uždaroji akcinė bendrovė (OY), individualus savininkas (toiminimi) ir gyvenamojo būsto bendrovė (taloyhtiö).

Kokiomis kalbomis teikiamos Jūsų paslaugos?

Paslaugas Lietuvoje teikiame lietuvių, rusų, anglų kalbomis, Estijoje ir Suomijoje – papildomai estų ir suomių kalbomis.

Skirtumai tarp ĮI, MB ir UAB, ką pasirinkti?

Mes raginame atsižvelgti į savo poreikius bei galimybes ir pateikiame palyginamąją lentelę. O jeigu jau nusprendėte, kuri forma Jums yra priimtiniausia, mes padėsime Jums įsteigti įmonę - užpildysime visus reikalingus dokumentus, atsakysime į kylančius klausimus.

Lyginamieji kriterijai: Individuali įmonė (IĮ) Mažoji bendrija (MB) Uždaroji akcinė bendrovė (UAB)
Dalyviai ir jų skaičius Tik fizinis asmuo. 1 savininkas. Tik fiziniai asmenys. Nuo 1 iki 10. Tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Nuo 1 iki 250.
Minimalus kapitalo dydis Nėra. Nėra. Ne mažiau kaip 2500 EUR.
Kapitalo įnašo išraiška Nėra. Įnašas gali būti piniginis arba kitas materialus turtas. Įnašas gali būti piniginis arba kitas materialus turtas.
Civilinė atsakomybė Neribota. Savininkas atsako visus savo asmeniniu turtu. Ribota. Nariai neatsako savo asmeniniu turtu. Ribota. Akcininkai neatsako savo asmeniniu turtu.
Sprendimo priėmimo / balsavimo teisės Sprendimus priima savininkas. 1 narys - 1 balsas. Jei MB turi vadovą, nuostatuose gali būti nurodyta kitaip. Jeigu visos akcijos, suteikiančios balsavimo teisę yra vienodos nominalios vertės, tai įtaka priklauso nuo kiekvieno akcininko įnašo.
Buhalterinės apskaitos tvarkymas Buhalteris nėra privalomas. Buhalterinę apskaitą gali tvarkyti pats savininkas. Buhalteris nėra privalomas. Buhalterinę apskaitą gali tvarkyti narys arba vadovas. Buhalteris yra privalomas arba sutartis su buhalterines paslaugas teikiančia įmone.